Program Pierwszy Krok

Wyjątkowa oferta programu Pierwszy Krok przeznaczona jest dla dzieci, które potrzebują stopniowego adoptowania się do warunków zajęć grupowych w przedszkolu.

W Dreamlab wiemy jak niełatwo jest dzieciom, a szczególnie tym wymagającym specjalistycznego wsparcia rozpocząć przygodę w nowym miejscu. Nieznane miejsce może budzić w nim radość i ciekawość a w często również lęk. U rodziców natomiast pojawia się wiele wątpliwości i obaw o to, jak ich maleństwo odnajdzie się w nowym środowisku.

Pragnąc zminimalizować trudności adaptacyjne warto dostatecznie wcześnie przygotować dziecko do takiej sytuacji i stopniowo przyzwyczajać do przebywania pod opieka osób trzecich. W Dreamlab dajemy taką możliwość i wiemy jak zrobić Pierwszy Krok!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły